kleine heading ritmische gymnastiek
Fantastic Gymnastics 2017, finale junioren, Femke Faber

1e plaatsingswedstrijd A-niveau 2017, Deventer, Maaike van Leeuwen

C-finale 2016, Oostwolde, Floor Streutker

A-niveau onderdeelfinales 2016, Utrecht, Julia Tan

3e RW C-lijn Utrecht en Oost, Utrecht, Jaleey Keibler

Eleganza Xmas RG Camp 2015, Utrecht, Vera Lassche

Fantastic Gymnastics 2015, finale benjamins, Maria Spyroglou

2e plaatsingswedstrijd B-lijn 2015, Sanne de Klerk

1e plaatsingswedstrijd B-lijn 2015, Carmen Donkers

Halve finale B-lijn 2014, Eva Oortwijn

Univé Gym Gala 2012
 

Fotoverslagen wedstrijden, trainingen en evenementen
Photo reports competitions, trainings and events


2017

•  20170711 - Summer Training Camp 2017, Alkmaar, NL

•  20170701 - Jubileumshow GV Vogel 75 jaar, IJsselstein, NL

•  20170624 - Attila Zomer Show 2017, Utrecht, NL

•  20170617 - Fantastic Gymnastics 2017, Rotterdam, NL

•  20170611 - Onderdeelfinales A-niveau 2017, Dordrecht, NL

•  20170610 - NK B-niveau 2017, Dordrecht, NL

•  20170527 - 2e plaatsingswedstrijd AB groepen, Den Bosch, NL

•  20170521 - 2e plaatsingswedstrijd A-niveau, Dordrecht, NL

•  20170520 - NK C-niveau 2017, Dordrecht, NL

•  20170513 - Internationale Tournooi 2017, Haacht 2017, BE

•  20170505 - AmsterdaMMasters 2017, Amsterdam, NL

•  20170422 - Team World Cup 2017, Salzburg, AT

•  20170417 - Training Jong Oranje, Amsterdam, NL

•  20170326 - 1e plaatsingswedstrijd A-niveau, Deventer, NL

•  20170325 - 3e districtswedstrijd C-niveau Mid-West, Utrecht, NL

•  20170318 - 1e plaatsingswedstrijd A/B groepen+trio's, Dordrecht

•  20170312 - 1e plaatsingswedstrijd B-niveau groep 2, Utrecht, NL

•  20170305 - International Friendship Cup 2017, Alkmaar, NL

•  20170302 - International Friendship Camp 2017, NL

•  20170212 - Eleganza Valentijnstoernooi 2017, Utrecht

•  20170211 - 2e plaatsingswedstrijd C/D groepen, Utrecht

•  20170204 - 2e Districtswedstrijd C Mid-West, Hilversum

•  20170128 - 2e Districtswedstrijd AB Midwest, SKWA, Hoofddorp

•  20170118 - Photoshoot GK Olimp, Vogošća-Sarajevo, BA

•  20170108 - New Years Trophy 2017, Amsterdam, Netherlands

•  20170104 - Eleganza RG Winter Camp 2017, Utrecht, Netherlands

2016

•  20161217 - Trainingswedstrijd SV Pax, SKWA, Hoofddorp

•  20161126 - 6th Sparta Dordt Cup, Dordrecht, Netherlands

•  20161029 - 2nd Omnia Cup 2016, Aalsmeer, Netherlands

•  20161022 - 4th Fryslân Cup, Burgum, Friesland

•  20160924 - 6th Ševala Mujić, Vogošća-Sarajevo, Bosnia

•  20160920 - Training sessions, GK Olimp, Vogušća, Bosnia

•  20160828 - Eleganza Summer RG Training Camp, Utrecht

•  20160709 - Fotoshoot BeQuick, Franeker

•  20160703 - training SVOD, Deventer

•  20160702 - Attila Zomershow 2016

•  20160610 - Eleganza Cup 2016, Utrecht

•  20160605 - Eleganza Show 2016, Utrecht

•  20160605 - Onderdeelfinales 2016, Utrecht

•  20160604 - NK B-niveau 2016, Utrecht

•  20160529 - 2e plaatsingswedstrijd A/B groepen, Amsterdam

•  20160528 - NK groepen C/D niveaus 2016, Amsterdam

•  20160521 - NK C-niveau, Oostwold

•  20160507 - 2e plaatsingswedstrijd A-niveau, Den Bosch

•  20160501 - Training Jong Oranje, Ookmeer, Amsterdam

•  20160501 - Training De Badhoeve, Ookmeer, Amsterdam

•  20160417 - 1e plaatsingswedstrijd A/B groepen, Dordrecht

•  20160409 - 2e plaatsingswedstrijd C/D groepen, Utrecht

•  20160403 - 2e plaatsingswedstrijd, B-niveau groep 2, IJsselstein

•  20160320 - 1e plaatsingswedstrijd A-niveau, Deventer

•  20160310 - training Zichron Ya'akov, Israel

•  20160306 - 3e Regiowedstrijd C-niveau, Noord-Holland, Utrecht

•  20160305 - 3e Regiowedstrijd C-niveau, Utrecht en Oost, Utrecht

•  20160220 - 1e DW Noord, C-niveau individueel en duo's, Burgum

•  20160214 - 1e plaatsingswedstrijd, B-niveau groep 2, Utrecht

•  20160213 - 1e plaatsingswedstrijd, B-niveau groep 1, Utrecht

•  20160212 - Miss Valentine show, Jahn Leiden

•  20160130 - DW's- en RW's, Mid-West en Oost, Hoofddorp

•  20160124 - Districtwedstrijd AB Zuid-Holland-Zuid, Dordrecht

•  20160117 - 1e Districtwedstrijd Midden en Oost, C-niveau, Almere

•  20160109 - Training A-selectie, OKK Dordrecht

2015

•  20151229 - Eleganza Xmas RG camp 2015, Utrecht

•  20151218 - Univé Gym Gala 2016, Almere (staat op een externe site)

•  20151214 - Maandagavondtraining GV Attila, Utrecht

•  20151214 - Kijkavond RG Center Eleganza, Utrecht

•  20151212 - Zaterdagtraining bij Ritmica Amsterdam

•  20151206 - Trainingswedstrijd SV Pax, Hoofddorp

•  20151121 - 1e RG Omnia Cup, Aalsmeer

•  20150829 - Training Jong Oranje Team en RG Eleganza A/B selectie + Mini's

•  20150814 - Zomerkamp Ritmische Gymnastiek, Amsterdam, vrijdag

•  20150813 - Zomerkamp Ritmische Gymnastiek, Amsterdam, donderdag

•  20150621 - Fantastic Gymnastics 2015, (pre-)junioren groepen AB

•  20150621 - Fantastic Gymnastics 2015, finale benjamins

•  20150621 - Fantastic Gymnastics 2015, wedstrijden C/D groepen

•  20150620 - Fantastic Gymnastics 2015, finale junioren

•  20150620 - Fantastic Gymnastics 2015, finale senioren

•  20150620 - Fantastic Gymnastics 2015, finale prejunioren

•  20150608 - Opening CSIT World Sports Games 2015, Lignano, Italië

•  20150607 - NK B-lijn 2015, Hendrik-Ido-Ambacht

•  20150606 - NK C-lijn 2015, Hendrik-Ido-Ambacht

•  20150530 - NK groepen C/D niveaus 2015, Heerenveen

•  20150517 - 2e plaatsingswedstrijd A-lijn, Den Bosch

•  20150516 - Internationale Tournooi Ritmische Gymnastiek, Haacht

•  20150419 - Halve finale B-lijn, Barendrecht

•  20150418 - 2e plaatsingswedstrijd groepen C/D niveau

•  20150404 - AmsterdaMMasters 2015, dag 2

•  20150403 - AmsterdaMMasters 2015, dag 1

•  20150322 - 2e plaatsingswedstrijd, B-lijn groep 2

•  20150307 - 1e plaatsingswedstrijd groepen C/D niveau

•  20150217 - selectieopbouwtraining GTVH

•  20150208 - 1e plaatsingswedstrijd, B-lijn groep 2

•  20150207 - 1e plaatsingswedstrijd, B-lijn groep 1

•  20150129 - selectietraining GTVH

•  20150125 - 1e districtswedstrijd regio Mid-West, Hoofddorp

•  20150116 - Nieuwjaarstoernooi, Amsterdam

2014

•  20141214 - GV Barendrecht Open Jubileum Toernooi

•  20141206 - 1e Wintertoernooi, Twello

•  20141129 - Trainingssessie bij RG Eleganza, Utrecht

•  20141018 - 2e Fryslân Cup, Burgum, Friesland

•  20140628 - 4e Sparta International Cup, Dordrecht

•  20140622 - Fantastic Gymnastics 2014, finale pre-jun. AB en jun. B groepen

•  20140622 - Fantastic Gymnastics 2014, finale benjamins

•  20140622 - Fantastic Gymnastics 2014, finale sen. A/B en jun. A groepen

•  20140621 - Fantastic Gymnastics 2014, finale junioren

•  20140621 - Fantastic Gymnastics 2014, finale senioren

•  20140621 - Fantastic Gymnastics 2014, finale prejunioren

•  20140608 - Eleganza Tournooi 2014, Utrecht

•  20140607 - Eleganza Mini Cup 2014, Utrecht

•  20140518 - NK B-lijn 2014, Dordrecht

•  20140517 - NK groepen C/D niveaus 2014, Almere

•  20140511 - 2e plaatsingswedstrijd A-lijn, Hendrik-Ido-Ambacht

•  20140510 - NK C-lijn 2014, Hendrik-Ido-Ambacht

•  20140509 - AmsterdaMMasters 2014, dag 1

•  20140413 - Halve finale B-lijn, Dordrecht

•  20140330 - 1e plaatsingswedstrijd AB groepen, Nieuwegein

•  20140316 - 2e plaatsingswedstrijd B-lijn groep 2, Barendrecht

•  20140315 - 2e plaatsingswedstrijd B-lijn groep 1, Leiden

•  20140309 - 1e plaatsingswedstrijd A-lijn, Dordrecht

•  20140302 - Districtswedstrijd en Badhoeve Cup

•  20140209 - 1e plaatsingswedstrijd, B-lijn groep 2, Ter Aar

•  20140202 - 1e plaatsingswedstrijd, B-lijn groep 1, Utrecht

2013

•  20131019 - 1e Fryslân Cup, Burgum, Friesland

•  20130616 - Fantastic Gymnastics, finale categorie 3B

•  20130616 - Fantastic Gymnastics, finale categorie 4A

•  20130616 - Fantastic Gymnastics, finale groepen 1A/2A/1B

•  20130615 - Fantastic Gymnastics, finale categorie 1A

•  20130615 - Fantastic Gymnastics, finale categorie 2A

•  20130602 - NK B-lijn 2013, Hendrik-Ido-Ambacht

•  20130511 - AmsterdaMMasters 2013, dag 2

•  20130407 - 2e plaatsingswedstrijd, B-lijn groep 2, Bergum

•  20130406 - 2e plaatsingswedstrijd, B-lijn groep 1, Barendrecht

•  20130310 - 1e plaatsingswedstrijd, B-lijn groep 2, Dordrecht

•  20121221 - Univé Gym Gala, Almere


Alle afbeeldingen, teksten en layout © B.J.A. Treuren. Lees verder op de copyright pagina voor meer informatie.